KS Promień Mikluszowice
Klub Sportowy - z pasji do piłki nożnej!
Nasz ostatni mecz:
Szreniawa Nowy Wiśnicz :Promień Mikluszowice
2:4
Trenujemy:
wt 20:30-22:00 orlik
czwartek 19:00-20:30 orlik
Mikluszowice
Aktualna rozpiska treningów - kliknij i zobacz!

Orliki
Trening - wtorek 25.06
16:30-18:00 orlik
Trening - czwartek 27.06
16:30-18:00 orlik

Żaki
Trening - poniedziałek 22.07
17:30-19:00 boisko
Trening - środa 24.07
17:30-19:00 boisko


Juniorzy Starsi
Przerwa wakacyjna

Młodziki
Trening - poniedziałek 22.07
16:00-17:30 boisko
Trening - środa 24.07
16:00-17:30 boisko
Trening - piątek 27.07
09:00-10:30 boisko
Mecz - niedziela 28.07, zbiórka 10:45, Zabierzów Bocheński

Strona Główna

Pewnie i wysoko!

Po dość jednostronnym spotkaniu Juniorzy Starsi Promienia Mikluszowice pokonali w wyjazdowym spotkaniu zespół Błękitnych Krzeczów 5:0, bramki: Mateusz Olipra x2, Wiktor Górecki, Filip Mazurek, Krystian Data (rzut karny). Przewaga naszego zespołu uwidoczniła się już na samym początku meczu i nie podlegała wątpliwości przez cały czas jego trwania. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji podbramkowych jednak większości z nich nie udało nam się wykorzystać. Wynik mógł i powinien być znacznie wyższy! Dopisujemy sobie kolejne 3 pkt. i pewnie przewodzimy w ligowej tabeli.

Zgodnie z założeniami spotkanie rozpoczęło się od śmiałych ataków ze strony zawodników Promienia. Pod bramką rywali stworzyliśmy kilka świetnych okazji, ale niestety seryjnie je marnowaliśmy i pozwalaliśmy bramkarzowi gospodarzy na "wykazywanie się" między słupkami swojej bramki. Wreszcie strzelecką niemoc przerwał Filip Mazurek, który po świetnym rajdzie przedarł się w pole karne i strzałem w długi róg otworzył wynik spotkania. Po tej bramce wydawało się, że "worek z bramkami" otworzył się na dobre jednak dalej nie potrafiliśmy wykorzystać kolejnych stworzonych sytuacji. Po zagranej prostopadłej piłce ze środka pola od Kamila Szydłowskiego w doskonałej sytuacji znalazł się Mateusz Olipra jednak był on nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala i sędzia wskazał na "11" metr. Rzut karny z odrobiną szczęścia, na bramkę zamienił Krystian Data. Jeszcze przed przerwą po zamieszaniu w polu karnym Krzeczowa, najlepiej w sytuacji na 16. metrze odnalazł się Wiktor Górecki i strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie. W II połowie obraz gry nie uległ zmianie i nadal napierał Promień. Tuz po wznowieniu gry rajdem prawą stroną popisał się Mateusz Olipra i strzałem przy krótkim słupku wpisał się na listę strzelców. Chwilę później po bliźniaczej sytuacji i strzale tym razem w górny róg podwyższył on nasze prowadzenie. Pogoda tego dnia teoretycznie była dobra, ale narastający upał z każdą minutą stawał się coraz bardziej nieznośny i znacznie wpłynął na tempo gry, które z każdą minutą spadało. Do końca spotkania mieliśmy jeszcze swoje sytuacje m.in strzał w słupek Mateusza Olipry oraz kilka innych wydawałoby się 100% okazji, ale nie zamieniliśmy ich na bramkę.
Z jednej strony ogromna nieskuteczność, ale z drugiej strony bardzo gra i spora ilość stworzonych 100% sytuacji podbramkowych pomimo znacznie utrudniającego grę boiska ponieważ trzeba być szczerym i stwierdzić, iż było one bardzo nierówne i przede wszystkim nieskoszone, ale i to nie przeszkodziło nam odniesieniu zwycięstwa. Na pewno kilku z naszych zawodników zasługuje na pochwałę za dobrą postawę, ale też kilku z nich nie potrafiło się odnaleźć w tym spotkaniu i miejmy nadzieję, iż będzie to dla nich bodziec do bardziej wytężonej pracy na treningach. Tymczasem wracamy do dalszego szlifowania naszej gry!

Pamiątki klubowe!


  • Szalik w cenie 15 zł
  • Propoczyk - 10zł.
Można kupić pod numerem tel. 660 789 071 lub na treningu Młodzików.

Wspiera nas!


Electricon
Ared
Gomar
Spree

Treningi - Mikluszowice

  • Stadion Promienia
  • "Orlik"
  • hala sportowa Zespołu Szkół
    w Mikluszowicach

O Klubie

Założona w lipcu 2012 organizacja, która na celu ma zrzeszanie młodych chłopców, którzy chcą aktywnie oraz ambitnie spędzić swój wolny czas, rozwijajac swoja pasję do sportu, jakim jest piłka nożna