KS Promień Mikluszowice
Klub Sportowy - z pasji do piłki nożnej!
Nasz ostatni mecz:
Promień Mikluszowice :LKS Uszew
3:0
Trenujemy:
wtorek 19:00-20:30 orlik
Mikluszowice
Aktualna rozpiska treningów - kliknij i zobacz!

Orliki
Trening - wtorek 25.06
16:30-18:00 orlik
Trening - czwartek 27.06
16:30-18:00 orlik

Żaki
Trening - poniedziałek 22.07
17:30-19:00 boisko
Trening - środa 24.07
17:30-19:00 boisko


Juniorzy Starsi
Przerwa wakacyjna

Młodziki
Trening - poniedziałek 22.07
16:00-17:30 boisko
Trening - środa 24.07
16:00-17:30 boisko
Trening - piątek 27.07
09:00-10:30 boisko
Mecz - niedziela 28.07, zbiórka 10:45, Zabierzów Bocheński

Orliki

KS Promień Mikluszowice ogłasza nabór!

Klub sportowy Promień Mikluszowice ogłasza nabór do drużyn z roczników 2012-2005. Treningi odbywają się w Mikluszowicach na orliku przy ZSP oraz na stadionie KS Promień. Zajęcia prowadzone są przez trenerów posiadających licencję UEFA oraz liczne kursy i szkolenia. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 511-857-835 Kornel Morajka!

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego Promień Mikluszowice chcielibyśmy wszystkim zawodnikom, ich rodzicom oraz sympatykom naszego klubu życzyć zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie spotkanie "Mikołajkowe" pokazało, że nas związanych z klubem jest dużo, ale nawet najlepsze boisko, nowa szatni czy magazyn pełen sprzętu są tylko pustymi miejscami a życie i piłkarską "magię" wprowadzają do nich właśnie ludzie tacy jak Wy dlatego ze swojej strony mamy nadzieję, iż również w przyszłym roku będzie nas samo dużo a może nawet i więcej niż dzisiaj :-)

Weryfikacja dresów

Poniżej przedstawiamy listę zebranych rozmiarów dresów, proszę o weryfikację i gdyby kogoś na tej liście zabrakło lub miał inny rozmiar niż chciał zamówić, proszę o info sms-em na numer 511 857 835. W środę ( 12.09 ) zostanie złożone zamówienie i po tym terminie nie będzie możliwości korygowania. Proszę o wpłacanie do trenerów składek na dresy.

Czytaj więcej...

Dresy z dofinansowaniem z Programu "Klub 2018"

KS Promień z pozytywną weryfikacją wniosku o dofinansowanie w programie "Klub 2018"!!!. Program ten jest ogłaszany i przeprowadzany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki od kilku lat, w tym roku zarząd naszego klubu złożył wniosek i przy pierwszej próbie udało się uzyskać dofinansowanie. Działanie to zaowocowało pozyskaniem środków, dzięki którym możemy w części sfinansować zakup dresów treningowych dla dwóch zespołów - Orlików oraz Młodzików. Poniżej przedstawiamy model dresu jaki wybraliśmy oraz rozmiary.

Czytaj więcej...

I Turniej o puchar prezesa Electriconu

We współpracy ze spółką Electricon, zorganizowany został pierwszy turniej o puchar prezesa tejże spółki. Turniej odbędzie się na stadionie Promienia we wtorek 14.08.2018. Rozpoczęcie o godzinie 10:00, w zawodach wezmą udział drużyny: Promień Juniorzy I, Promień Juniorzy II, Electricon Zarząd, Electricon Biuro, Electricon Warsztat. Rozgrywki będą prowadzone systemem każdy z każdym, na zwycięzców czekają medale, puchar i oczywiście uścisk dłonie prezesa :-). Dla wszystkich uczestników przewidziany jest drobny poczęstunek w trakcie turnieju oraz obiad po jego zakończeniu. Turniej jest elementem współpracy w ramach sponsorstwa generalnego jakim spółka chce objąć nasz klub.

Nowy partner w grze o SUKSEC !!!

Pragniemy poinformować, że w ostatnim czasie do grona sponsorów KS Promień, dołączyła firma Electricon Sp. z o.o. z Krakowa. Reprezentowana przez prezesa Wojciecha Fleszara i wiceprezesa Przemysława Stępnia spółka, po długich negocjacjach, podjęła decyzję o wsparciu naszego klubu jako sponsor generalny oraz wyraziła intencję długoletniej współpracy. Z rozmów przeprowadzonych pomiędzy zarządem klubu i spółki wynika, że najistotniejszą motywacją skłaniającą do wsparcia naszej działalności, jest ukierunkowanie klubu na prace z dziećmi i młodzieżą, którzy w niedalekiej przyszłości będą stanowić o sile drużyny seniorskiej. Wiążemy duże nadzieje na długoletnią i owocną współpracę ze spółką Electricon, zwłaszcza w zakresie pomocy w realizacji inwestycji infrastrukturalnych, które są nam niezbędne do rozwoju i stawiania kolejnych kroków w stronę profesjonalizacji klubu.

Promień z licencją na grę i zgodą na użytkowanie boiska

W dniu 17.07.2018 zarząd klubu odebrał oficjalną decyzję podjętą na spotkaniu z radą sołectwa, na szczęście rozmowy przebiegły pomyślnie i przyszłość klubu oraz możliwość rozwoju nie jest zagrożona. W ostatnim czasie udało się również osiągnąć bardzo duże postępy w sferze organizacyjno-finansowej o czym będziemy pisać w najbliższym czasie. W rozwinięciu cytujemy treść wspomnianej wcześniej decyzji :

Czytaj więcej...

Pamiątki klubowe!


  • Szalik w cenie 15 zł
  • Propoczyk - 10zł.
Można kupić pod numerem tel. 660 789 071 lub na treningu Młodzików.

Wspiera nas!


Electricon
Ared
Gomar
Spree

Treningi - Mikluszowice

  • Stadion Promienia
  • "Orlik"
  • hala sportowa Zespołu Szkół
    w Mikluszowicach

O Klubie

Założona w lipcu 2012 organizacja, która na celu ma zrzeszanie młodych chłopców, którzy chcą aktywnie oraz ambitnie spędzić swój wolny czas, rozwijajac swoja pasję do sportu, jakim jest piłka nożna